PechaKucha [pecza-kcza] w Szczecinie

Szukasz miejsca i sposoby, by opowiedzieć o tym co jest dla ciebie ważne, interesujące, pożyteczne? Dołącz do PechaKucha Nights w Szczecinie! PechaKucha to przestrzeń publiczna, w której możesz podzielić się z innymi swoimi pasjami i dokonaniami w zwięzłym i wygodnym formacie prezentacji 20 slajdów po 20 sekund. Nawet jeśli podczas publicznych wystąpień miękną ci kolana, będziesz się dobrze czuć w swobodnej atmosferze naszych nieformalnych spotkań. Jeśli potrzeba, załoga PK Szczecin udzieli wsparcia przy oswajaniu formatu 20×20.

Dla kogo

Występować może każdy, a temat jest dowolny, lecz prezentacja musi mieć charakter niekomercyjny. O swoich pasjach w Szczecinie mówili już fotograficy, sportowcy, dziennikarze, ludzie biznesu, posiadacze ciekawego zawodu czy nietypowego hobby jak pieczenie kreatywnie zdobionych ciast.

Skąd się wzięła?

Każdego dnia odbywa się kilka wydarzeń PechaKucha na świecie – Szczecin jest jednym z setek miast, które goszczą u siebie PK. Do grodu nad Odrą sprowadzili ją 3.10.2012r. członkowie szczecińskich Klubów Mówców Toastmasters, aby zaprosić mieszkańców do zabawy w publiczne przemawianie. Zagadkowa nazwa jest Japońskim słowem, które oznacza 'pogawędkę’, a pomysłodawcami tej inicjatywy jest dwójka architektów z Tokio: Astrid Klein i Mark Dytham. Branżowe spotkania, które zaczęli organizować w 2003 roku rozrosły się dziś w międzynarodowy festiwal twórczości.

PK

en_GBEnglish (UK)
Powered by TranslatePress »